KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16583341
nr 1658 3341
Helge Zandén
(1886-1972), Sverige
Signerad i etsning "Blötväder", bildmått: 21x24 cm, yttermått inklusive ram: 41x47 cm
Helge Zandén, svensk målare född i Borås 1886, död 1972.
Utrop:
500 kr
måndag 18 november 2024
kl 19:05:21
Helge Zandén
Läs mer om Helge Zandén